Monday, April 30, 2012

BLACK&WHITE GIRLS

photos by : me

/Aviators H&M/  

Dzisiejszy wypad do Żywca zaowocował m.in. zrobieniem nowych zdjęć. Przespacerowałyśmy się po parku i łapałyśmy słońce siedząc na ławce. Powyżej mała zapowiedź - zdjęcie z Eweliną. Poza tym w najbliższym poście zaprezentuję najnowsze spodnie-alladynki. Są niezwykle wygodne, przewiewne i w sam raz na wiele różnych okazji. To już za niedługo, a teraz długi weekend czas zacząć !

Follow my blog with Bloglovin'

Sunday, April 29, 2012

END OF SCHOOL

photos by : me & MONIKA

/Blazer Marks&Spencer/Top Tally Weijl/Skirt Allegro.pl/Tights No Name/Shoes No Name/

W piątek oficjalnie zakończyłam szkołę i odebrałam świadectwo. Teraz czeka mnie czas matur, a następnie egzamin zawodowy. Powoli już się do tego przygotowuję.. więc trzymajcie kciuki !
Na zakończeniu miałam na sobie fuksjową spódniczkę, którą dopasowałam do szpilek w tym samym kolorze. Poza tym w zestawie znalazł się klasyczny biały top. Żeby dodać nutki elegancji założyłam również granatową marynarkę ze złotymi guzikami. Przez pewien czas zastanawiałam się nad tym, czy ją sprzedać, ale raczej zostaje u mnie.

Follow my blog with Bloglovin'

Thursday, April 26, 2012

THE BEGINNING

Od dawna myślałam o przeniesieniu swojej 'blogowej działalności' na blogspot.com . W końcu zebrałam siły i ruszam z nowym blogiem tutaj!  
Paulina's-Place.Blogspot.Com będzie kontynuacją mojego wcześniejszego bloga, z którego powoli będę się przeprowadzać. Nowego bloga chcę poświęcić w większości na swoje własne stylizacje, poza tym pojawią się tutaj moje najnowsze zakupy, ciekawe zdjęcia z dnia codziennego oraz może trochę inspiracji. Mój styl się nie zmienia, zmienia się jedynie forma prowadzenia bloga. 
Potrzebuję zacząć wszystko od początku, a ten blog będzie tak jakby czystą kartką, którą po kolei będę wypełniać.