Wednesday, July 16, 2014

INSTA MIX


FOLLOW ME @PAULINASPLACE

Dzisiaj przychodzę do Was z mixem instagramowych zdjęć z ostatniego miesiąca. Lubię zatrzymywać wspomnienia robiąc zdjęcia. A co takiego działo się u nas przez ostatni miesiąc?
 -Robiliśmy mnóstwo truskawkowych koktajli, korzystaliśmy z sezonu na truskawki na maxa. Żałuję, że sezon już się kończy! 
-Byliśmy na weselu i piliśmy pyszny poncz z owocami.
-Przygotowywaliśmy domowe pizze, które jak wiadomo są najlepsze! Chętnie podzielę się z Wami naszym fantastycznym przepisem!
-Jedliśmy gofry z owocami w So!Coffee popijając je pysznym cappucino i próbowaliśmy najnowszych frappucino w Coffee Heaven. Muszę przyznać, że miętowa mocha rządzi! ♥
-Bawiliśmy się z kotkami, zwierzęta bardzo nas cieszą!
-Piliśmy dużo wody (a przynajmniej ja;)). Ostatnio zaczęłam ją pić z owocami. Uwielbiam dodawać do niej cytrynę i limonkę! ♥
-Jedliśmy lody, ale nieco mniej niż zazwyczaj. 
-Jedliśmy pyszny chłodnik z botwinki na kefirze, który przygotowałam. Razem z ogórkami gruntowymi, rzodkiewką, czosnkiem, koprem i szczypiorkiem smakuje rewelacyjnie i jest fajnym pomysłem na obiad.
-Odżywialiśmy się zdrowo (mówię o sobie;)). Czasem kusiły chipsy, a czasem pizza z pizzerii. Ale jedno jest pewne - zdrowego odżywiania nie porzucę. Pracuję non stop nad swoją silną wolą!
-Piliśmy "owocowe" smoothie z McDonald's o smaku truskawka-banan i ananas-mango. Na upalną pogodę w sam raz. Ale jak usłyszałam, że robione jest z syropu, pomyślałam, że i tak najlepsze są domowe koktajle na bazie świeżych owoców!

22 comments:

 1. Awesome Insta shots - I'm loving the photos of your cats!!

  xx

  ReplyDelete
 2. Świetny mix. ;)

  http://karolina-life-and-fashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Cudowny, idealny mixxx
  Pozdrawiam, Ola

  ReplyDelete
 4. Cute photos, I have the same Baby Lips and I love it :)

  ReplyDelete
 5. ile jedzonka!:) jak kolorowo :)

  ReplyDelete
 6. Very lovely and chic insta photos! Hope you have a fun filled Friday. :)  I AM ALSO ON: Instagram @kennydaily, Bloglovin and Facebook  xoxo;
  What Kenny Hearts a Fashion and Decor Blog

  ReplyDelete
 7. Dzięki wszystkim za komentarze! ;)

  ReplyDelete
 8. Bardzo lubię takie mixy :) To fajny przegląd i możliwość podejrzenia co u kogo się działo.

  ReplyDelete

Post a comment