Monday, January 27, 2014

"I WANT A TICKET TO PARADISE NOW!"


Stradivarius Coat l Butik Gloves l Allegro Beanie l Reserved Jumper l Bershka Leggings l No Name Boots


Hej wszystkim! Coś w tym miesiącu szaleję z postami, mam nadzieję, że tak będzie już zawsze. Myślę też o wprowadzeniu postów z mojego codziennego życia, nie chcę pisać tylko i wyłącznie o ciuchach. To już powoli staje się nudne...;)
W końcu do nas zawitała zima i śnieg. Jest mroźno, ale daje się jakoś wytrzymać. Myślami jestem daleko, czekam na wiosnę i wiem, że jak się zacznie będzie cudownie. Na sobie mam granatową bluzę z fajnym nadrukiem, dostałam ją pod choinkę i dopiero teraz mam okazję się w niej Wam pokazać. Do tego czerwona czapka (na zdjęciu wyszedł nieco inny odcień...), płaszczyk i rękawiczki. Trzymajcie się ciepło!

photos by: Ewelina

Sunday, January 19, 2014

KEEP CALM SPRING (IS) HERE?!?


F&F Jacket l House Scarf l C&A Shirt l Allegro Beanie l H&M Skirt l Elilu.pl Boots


Witam w tą ciepłą niedzielę! Patrząc za okno ciągle wydaje mi się, że jest marzec i zbliża się wiosna... Ach, szkoda, że zapowiadają śnieg za niedługo. No nic, trzeba to jakoś wytrzymać, może tak źle nie będzie. 
Korzystając z dnia wolnego zrobiłyśmy z Eweliną trochę zdjęć. Ostatnio mam duże chęci na prowadzenie bloga i coś czuję, że te chęci szybko nie miną;) Na sobie miałam koszulę w kratę, a poza tym same czarne ciuchy i śliwkową czapę. W takim zestawie czułam się świetnie, lubię luźne zestawy i duuużo warstw! Miłej niedzieli życzę...

photos by: Ewelina

Tuesday, January 14, 2014

ANGRY BIRD!


F&F Coat l New Yorker Shirt l Iloko Necklace l Allegro Leggings l No Name Boots


 Dzisiaj post na szybko. Na sobie nie mam nic szczególnego, legginsy, dłuższą szarą bluzkę i fajny naszyjnik, który dostałam pod choinkę. Mamy już połowę stycznia, a śniegu dalej nie ma... Ja nie narzekam, śnieg mi do szczęścia nie jest potrzebny, a najchętniej to chciałabym już wiosnę. Mam wiele planów do zrealizowania, a słoneczna pogoda i więcej wolnego jest w tym przypadku najbardziej potrzebne ;)

photos by: Ewelina

Thursday, January 2, 2014

HAPPY NEW YEAR 2014!!!


Stradivarius Coat l No Name Scarf l Napupe.pl Leggings l Czasnabuty.pl Boots


No i nadszedł 2014! Strasznie szybko to zleciało... Z tej okazji chciałabym życzyć Wam wspaniałego 2014 roku, oby ten rok był lepszy od poprzedniego. Niech spełnią się Wasze marzenia...;)
Teraz nic tylko czekać na wiosnę, a dopiero styczeń...
Jeśli chodzi o zdjęcia - na sobie mam najnowszy płaszczyk. Odkąd go kupiłam się z nim nie rozstaję! Jest ocieplany wewnątrz kożuszkiem, poza tym jest wygodny i fajnie wygląda (uwielbiam kolor khaki). A na nogach najnowsze legginsy z motywem King Konga - prezent od Mikołaja...;)

photos by: Ewelina