Thursday, January 5, 2017

ULUBIONE KANAŁY NA YOUTUBEFit Lovers - jest to kanał przezabawnej fit pary Pameli i Mateusza. Na ich kanale znaleźć można luźne codzienne vlogi, fit porady, przepisy na zdrowe jedzonko czy filmiki z treningów oraz podróży. Przyznam, że jak ich oglądam uśmiech nie schodzi mi z twarzy :D

Jessica Mercedes - jest znaną polską blogerką z niemieckimi korzeniami. Od jakiegoś czasu prowadzi również kanał na YouTube, gdzie znaleźć można filmiki o tematyce modowej, podróżniczej oraz kosmetycznej. Uwielbiam poczucie humoru Jessicy i chętnie oglądam jej kanał, a nawet Snapchata!

Team Natural - czyli Mateusz oraz Karolina to kolejna fit para, która prowadzi kanał na YouTube. Znaleźć na nim można fit porady, treningi, luźne zabawne vlogi. Zawsze z przyjemnością ich oglądam i cenię za ogromną wiedzę i zdrowe podejście do życia!

Kaja (Dźwigaj Dziewczyno) - to zawodniczka bikini fitness oraz zwolenniczka stylu żywienia IIFYM. Uwielbiam jej poczucie humoru oraz dystans do samej siebie. Na kanale Kai znaleźć można filmiki z treningów, zabawne vlogi w towarzystwie jej chłopaka oraz zdrowe przepisy.

Karolina - jest zwolenniczką weganizmu i zdrowego stylu życia. Karolina mieszka i studiuje w Edynburgu, a na swoim kanale dzieli się tym, co je w ciągu dnia oraz ciekawymi przepisami na wegańskie potrawy. 

Maja - również jest weganką, poza tym uwielbia zdrowy styl życia, codzienny ruch i minimalizm. Na jej kanale przede wszystkim znaleźć można mnóstwo pogadanek na przeróżne tematy. Często dzieli się również ulubieńcami danego miesiąca, projektem denko oraz luźnymi vlogami. 


Lelcia & Piotr - następna fit para, która dzieli się swoim zdrowym stylem życia. Na ich kanale znaleźć można merytoryczne filmy na przeróżne tematy, filmiki z treningów oraz luźne vlogi z podróży. Jest bardzo motywująco!

Deynn & Majewski - tej pary przestawiać nie trzeba. Taak, ja również ich oglądam i śledzę na bieżąco. Lubię przeglądać ich kanał na YouTube w poszukiwaniu inspiracji i motywacji. Każdy bodziec jest dobry, żeby znaleźć chęci na trening czy po prostu trzymać się swoich założeń.

Nikoletta P - mieszka w Irlandii w Belfaście, a na swoim kanale dzieli się przede wszystkim codziennymi vlogami. Przyznam, że lubię jej podróżnicze filmiki oraz coroczne grudniowe vlogmasy.

A Wy macie jakieś ulubione kanały na YouTube? Podzielcie się linkami! ;)

1 comment:

  1. Ja uwielbiam Karolinę Baszak - jej styl, oraz filmy są dla mnie wielką inspiracją :)

    ReplyDelete

Post a comment