Sunday, April 23, 2017

ZDROWE ODŻYWIANIE NIE JEST NUDNE!


twarogowe placuszki z tahini

Hej kochani! Wybaczcie za zastój na blogu. Niestety narzekam na brak zdjęć oraz wolnego czasu. W tygodniu pracuję po 9-10h i nie mam kiedy zająć się blogiem na poważnie. A gdy nadchodzi weekend mam tyle spraw na głowie, a poza tym staram się na maxa podładować baterie. Wczoraj na przykład wzięłam się za sprzątanie łazienki i dogłębne odkurzanie mieszkania. Zrobiłam również świetny leg day! Było mocno, intensywnie, a teraz męczy mnie ból tyłka haha :D Zjadłam również moje ulubione lody Ben&Jerry's i wybrałam się z moim chłopakiem na zakupy spożywcze do Asdy. Natomiast dzisiaj pójdziemy na spacer na pocztę, a resztę dnia będziemy odpoczywać. A jak Wasze dzisiejsze plany?
Zapraszam na kolejny post z cyklu "inspiracje na zdrowe posiłki". W dzisiejszym poście królują placki, placuszki, omlety, naleśniki. No cóż, kto ich nie kocha? ;)

bananowy omlet z borówkami, masłem z nerkowców i proteinowym kremem czekoladowym

wege kiełbaski z młodymi ziemniaczkami oraz sałatką z pomidorów, kiszonych ogórków i cebuli

bananowe placuszki z masłem orzechowym, tahini, pastą kokosową i cynamonem

budyniowe czekoladowe naleśniki z masłem orzechowym, proteinowym kremem czekoladowym i bananem

makaron żytni z boczkiem, pieczarkami i suszonymi pomidorami w śmietanie plus świeży pomidor

ulubione bananowe placuszki (ponownie!)

jabłkowe placuszki z masłem z nerkowców

1 comment:

  1. Jak zawsze kusisz pysznościami, a ja teraz ani słodkiego ani masła orzechowego nie mogę :( Co do Irlandii- na razie się nie wybieram, ale będę się przeprowadzać w okolicach wakacji już na stałe :) Nie wiem jedynie kiedy dokładnie, bo to już jest zależne od terminu mojej obrony

    ReplyDelete

Post a comment