Wednesday, July 5, 2017

PRAGA W CZECHACH, 2810KM PO EUROPIE


Witajcie! Dzisiaj kończę moją relację z eurotripu. Ostatnim naszym przystankiem była piękna Praga w Czechach. Mieliśmy ją odpuścić i wracać prosto z Niemiec do Polski, gdyż nasze auto sprawiało nam mnóstwo problemów... Ale zaryzykowaliśmy,  spędziliśmy miło dzień i zjedliśmy mnóstwo czeskich pyszności. Nie żałujemy! Tak nam się Praga spodobała, że chętnie kiedyś tam wrócimy ;) 
Teraz czas na małe podsumowanie - wyjechaliśmy z Aberdeen 31 maja. Zaliczyliśmy Londyn, Dover (UK), Calais (FR), Antwerpię, nocleg w Niemczech oraz Pragę. Do Polski dojechaliśmy 5 czerwca, a zrobiliśmy naszym Peugeotem 2810km!! To była niesamowita przygoda, a nasze życie w Szkocji oficjalnie zostało zakończone. Podjęliśmy wspólnie decyzję o powrocie do Polski, a teraz mieszkamy w uroczym Cieszynie. Przyznam, że tak się wkręciliśmy w podróżowanie, że aż kusi nas, żeby gdzieś polecieć. Parę kierunków mamy już wybranych, więc kto wie, gdzie zawitamy :D

6 comments:

 1. Nie tęsknisz za Szkocją? Dlaczego wróciliście do PL?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Wróciliśmy, ponieważ stwierdziliśmy, że już nie ma dla nas tam miejsca. Poza tym wyjeżdżając z Polski wiedzieliśmy, że i tak kiedyś wrócimy ;) A za Szkocją czasem tęsknię, za krajobrazem, klimatem... Nie za pracą, którą tam wykonywałam!

   Delete
 2. Budynek na 3. zdjęciu jest zaskakujący :D A czeskich pyszności to i ja bym spróbowała :)

  ReplyDelete
 3. Nie byłam nigdy w Pradze, ale mam nadzieję, że uda mi się ją w końcu zobaczyć.

  ReplyDelete
 4. Prague is just so beautiful. You're so lucky to be there.

  ReplyDelete

Post a comment