Monday, March 21, 2016

MIX PHOTOS: PENDOLINO & NALEŚNIKI W KENDO


Witajcie w pierwszy dzień wiosny! Przeżyliśmy tę straszną zimę :D Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na dużą ilość słońca i wysokie temperatury. Co u mnie? Hmm, strasznie zleciał ostatni tydzień odkąd przylecieliśmy z Polski. Był bardzo pracowity, a wolną niedzielę również spędziłam produktywnie. W tym tygodniu również zaliczyłam cztery treningi i trzymałam czystą michę na 100%! Mogę być z siebie dumna. A w tym poście chciałabym trochę powspominać pobyt w Polsce. Lot mieliśmy z Aberdeen do Gdańska, a z Gdańska pojechaliśmy pendolino prosto do Bielska. Podróż pociągiem trwała 6h i przyznam, że jest to świetna opcja, z której warto skorzystać! Jedzie się przyjemnie, miejsca są wygodne, a obsługa serwuje darmową kawę ;) A jeśli chodzi o cały pobyt w Polsce to był bardzo leniwy jeśli chodzi o aktywność fizyczną i bardzo luźny jeśli chodzi o zdrowe odżywianie :P Troszkę żałuję, że nie trzymałam czystej michy, ani nie ćwiczyłam, ponieważ zeszły tydzień spędziłam na powrocie do formy i pozbywaniu się wody z organizmu. Pamiętajcie - cheaty w zbyt dużej ilości szkodzą :D A w Polsce raz wybraliśmy się na obiad do Naleśnikarni Kendo w Żywcu. Zamówiliśmy pyszne naleśniki - mój był w wersji z różnymi serami i sosem grzybowym. Coś pysznego!

12 comments:

 1. Genialne zdjęcia! Naleśniki wyglądają pysznie, aż sama mam ochotę na jeden z nich. :)

  ms-black-lady.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Oj tam, od czasu do czasu trzeba sobie zrobić rest od życia i naprawdę nie ma co żałować :) czasu z bliskimi nie wynagrodzi nawet najlepsze ciało :)

  ReplyDelete
 3. Nie ma to jak w Polsce co?:) śliczna!

  ReplyDelete
 4. super zdjęcia! tez ostatnio jechałam Pendolino, do Warszawki :D

  ReplyDelete
 5. Mmmm! Ależ te naleśniki przepysznie wyglądają! Uwielbiam <3

  ReplyDelete
 6. The food looks incredible; and your cat is the cutest!

  xx

  ReplyDelete
 7. Oj coś nie czuć jeszcze tego ocieplenia... Patrząc na te zdjęcia naszła mnie ochota na naleśnika :) To Twój ten rudzielec? :)

  ReplyDelete
 8. Nice pictures :)

  http://checkinonline.blogspot.pt/

  ReplyDelete

Post a comment