Tuesday, March 15, 2016

WROCŁAW - PART 2


W dzisiejszym poście druga (i chyba już ostatnia) część zdjęć z Wrocławia. Miło się wraca do tych chwil spędzonych w Polsce... Urlop już niestety za mną i w tę niedzielę wróciłam do rzeczywistości w Szkocji. Odczuwam mały niedosyt jeśli chodzi o pobyt w Polsce. Było fajnie, ale niestety zbyt krótko i intensywnie. Chciałoby się więcej... Teraz nie wiem, kiedy znowu będę w swoich rodzinnych stronach i to mnie trochę smuci. Poza tym mało coś ostatnio pisałam na blogu, ale obiecuję poprawę! Mam mnóstwo zdjęć w zanadrzu oraz kilka pomysłów na ciekawe posty. Mam nadzieję, że komuś chce się czytać moje wypociny i oglądać te nudne zdjęcia! :D Miłego wieczoru wszystkim!

9 comments:

 1. Pretty pics! Love that bridge!

  xoxox,
  CC

  ReplyDelete
 2. Świetną pogodę trafiłyście :) rozumiem Twoją tęsknotę za domem, mnie tak bardzo przerażała perspektywa wyjazdu, że aż się cieszyłam z niezdania egzaminu CAE i możliwości przedłużenia pobytu w Polsce o całe 1,5 roku...

  ReplyDelete
 3. Byłaś w moim pięknym mieście :) Super zdjęcia <3
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  ReplyDelete
 4. I visited Wroclaw last year and I loved it. Really pretty pictures! :)

  http://checkinonline.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 5. Piękne wspomnienia. Ja również zawsze po powrocie z urlopu w Polsce czuję wielki niedosyt. Chciałoby się więcej czasu spędzić z najbliższymi, a czas zwykle jest bardzo intensywny i nie wiadomo nawet kiedy mija..

  ReplyDelete
 6. OBSESSED with that first scene - the colors and architecture are brilliant!

  xx

  ReplyDelete
 7. Jasne, że każdemu chce się czytać Twojego bloga! A zdjęcia są wspaniałe ;)

  ReplyDelete

Post a comment