Tuesday, December 20, 2016

WARSAW: PALACE OF CULTURE AND SCIENCE & CHRISTMAS TREE


Hej kochani czytelnicy! Odliczacie do Świąt tak jak ja? :D Bardzo intensywnie myślę o Wigilii i już planuję jakie potrawy przygotuję na wigilijny stół oraz jakie ciasta upiekę. Coś czuję, że będzie pysznie! Świąteczna atmosfera już mi się udziela, uwielbiam ten czas. Szkoda tylko, że po raz kolejny spędzimy te Święta w Szkocji. Bardzo ciekawi mnie to, co przyniesie nowy rok... 
W dzisiejszym poście małe wspominki z urlopu w Polsce. Do Aberdeen mieliśmy lot z Warszawy, a do stolicy dojechaliśmy pociągiem z Bielska. Podróż minęła spokojnie, a ja w pociągu czytałam z zaciekawieniem nowego "Harrego Pottera". W Warszawie spędziliśmy kilka godzin, ale nie zwiedzaliśmy, gdyż mieliśmy dodatkowy bagaż w postaci 23kg walizki :D Zrobiliśmy tylko kilkanaście pamiątkowych zdjęć i zjedliśmy (a raczej ja :D) nowe McFlurry Peanut Butter w McDonald's. Ładna ta świąteczna Warszawa!

3 comments:

 1. Ja też spędzam święta w UK :) W sumie to lubię, przynajmniej mamy polsko-angielską rożnorodność, bo lepiej się skupić na plusach sytuacji. :) Trzymaj się cieplutko i wesołych Świąt! :)

  ReplyDelete
 2. Za rok i Ja spędzę święta w Szkocji, aczkolwiek jeszcze daleko do tego czasu.. ;) W lutym czeka Mnie przeprowadzka, również lot ze stolicy ;)
  Wesołych świąt..

  ReplyDelete
 3. Wszystkiego dobrego dla Was na te święta!

  ReplyDelete

Post a comment