Saturday, May 28, 2016

BEN&JERRY'S ICE CREAM & LIGHTHOUSEW dzisiejszym poście mały mix z zeszłej soboty. Wybraliśmy się na małą przejażdżkę, spacer oraz jedzenie lodów Ben&Jerry's w samochodzie. Niby nic wielkiego, ale bawiliśmy się fajnie, a lody były przepyszne! Mocno czekoladowe z kawałkami krówkowego brownie, niebo! <3 Ostatnio za dużo tych smakołyków wpada, ale ja chyba inaczej nie umiem. Życie jest za krótkie, żeby wszystkiego sobie odmawiać. Ale ale (!) ostatni cheat był w poniedziałek, więc chyba nie jest ze mną najgorzej :) Zdrową dietę uwielbiam i nigdy mi się nie znudzi. 
No nic, dosyć tych głupot - w końcu mamy weekend! Planuję porządnie odpocząć, podładować baterie i myśleć jak najbardziej pozytywnie! A Wy macie jakieś plany? Wypoczywajcie :)

14 comments:

 1. W życiu trzeba znaleźć równowagę, i delektować się zarówno pysznym zdrowym jedzeniem, jak i okazjonalnymi mniej zdrowymi przyjemnościami :) PS: http://www.benjerry.co.uk/flavours/blondie-brownie-core te są najlepsze!

  ReplyDelete
 2. So yummy! Love the lighthouse, too!

  xoxox,
  CC

  ReplyDelete
 3. Świetne zdjęcia. A Ben&Jerry's to już taka legenda, na którą w PL zawsze się czeka, na całe szczęście w niemczech mają :)

  ReplyDelete
 4. Thanks for sharing this to us! I absolutely love it.

  Style For Mankind
  Bloglovin

  ReplyDelete
 5. I have never tried Ben & Jerry's before but it looks divine. LOVE that lighthouse!

  xx

  ReplyDelete
 6. I can eat Ben and Jerry's all day lol

  http://www.thequinoxfashion.com/

  ReplyDelete
 7. Amazing post! Very entertaining.

  ** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  BEAUTYEDITER.COM
  INSTAGRAM @BEAUTYEDITER

  ReplyDelete
 8. Nigdy nie jadłam tych lodów, ale wyglądają przepysznie :)

  ReplyDelete
 9. Ostatnio mam fioła na punkcie lodów z manufaktury - różne smaki, czasami dziwne (uwielbiam połączenie karmelu na słono?). w poznaniu ostatnio porobiło się mnóstwo takich miejsc, gdzie można tego rodzaju lody kupić!

  ReplyDelete
 10. Ja niestety jestem uzależniona od lodów, a w dodatku dzisiaj, z okazji dnia dziecka w Żabce było -50% na wszystkie lody, więc musiałam sobie zrobić zapas :D

  ReplyDelete

Post a comment