Friday, May 6, 2016

ROAD TRIP: CORGARFF CASTLE & LOCH NESS


Dzień dobry wszystkim :) Z radością witam upragniony piątek! Co prawda ten tydzień był nieco krótszy, ale i tak chodzić do pracy się jakoś nie chciało... A po tym majówkowym wypadzie to już w ogóle jestem w innym świecie! Dużo rozmyślam, planuję i chcę poznać jeszcze wiele takich fascynujących miejsc w Szkocji. Jako, że jeszcze tu mieszkamy chcę wykorzystać ten fakt i pozwiedzać trochę szkockich okolic. Wiem, że będąc już w Polsce nie będzie takiej możliwości, a Szkocja jako tako nie jest wcale taka zła. Trzeba tylko znaleźć plusy, a minusy po prostu zaakceptować, tolerować lub po prostu mieć do nich dystans. W dzisiejszym poście znajdziecie zdjęcia zamku Corgarff oraz jeziora Loch Ness. Potwora w wodzie nie widzieliśmy, ale stwierdzamy zgodnie, że dzięki tej legendzie to miejsce odwiedzają tłumy turystów. Tak czy siak fajnie było zobaczyć to miejsce na własne oczy! ;)

14 comments:

 1. Pięknie tam i piękne zdjęcia ;)

  ReplyDelete
 2. Le sigh...the scenery is just exquisite!

  xx

  ReplyDelete
 3. On point! This is so nice!

  ** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  INSTAGRAM @BEAUTYEDITER
  BEAUTYEDITER.COM

  ReplyDelete
 4. very beautiful!

  www.thequinoxfashion.com

  ReplyDelete
 5. Rzeczywiście przepięknie, sama chętnie wybrałabym się w podróż, a takich planów u mnie na razie brak :) Zmotywowałaś mnie i chyba pomyślę o jakiejś wycieczce w ładne miejsce :)

  ReplyDelete
 6. nie no, koniecznie muszę kiedyś odwiedzić Szkocję

  ReplyDelete
 7. OMG! Girl you go to the coolest places! That is all.

  xx,
  Abby
  www.houseofakih.com

  ReplyDelete
 8. Widzę, że Ciebie majówka też skłoniła do przemyśleń:) Szkocja w Twoich kadrach wygląda pięknie, ja byłam tam tylko kilka dni, przez wszystkie padało i w sumie zwiedzania miałam niewiele, ale i tak planuję kiedyś tam powrócić :)

  ReplyDelete
 9. No tak, jezioro Loch Ness jest obowiązkowe. Swoją drogą ciekawe, jak to jest z tym potworem? Może to genialnie przemyślany produkt marketingowo-turystyczny.

  ReplyDelete
 10. How idyllic is this place. Beautiful!

  ReplyDelete

Post a comment