Sunday, July 17, 2016

BALMEDIE BEACH


Hej kochani! Jak Wam mija niedziela? My póki co jesteśmy po porannym biegu na czczo i pysznym leniwym śniadaniu. Zaraz wybieramy się na kawę na miasto, a później będziemy odpoczywać w domu i ładować baterie na nowy tydzień. Do naszego urlopu jeszcze dwa tygodnie, więc trzeba dać radę! Zdjęcia, które publikuję zrobiliśmy wczoraj na plaży w Balmedie. Wybraliśmy się tam na mały popołudniowy spacer. Przyznam, że dobrze mi zrobił i rozruszał moje rozleniwione weekendem kości :D A na plaży było całkiem przyjemnie! Spokojnie, cicho, a ludzi było niewielu. Powoli żegnamy się ze Szkocją... ale tak powoli :) 

11 comments:

 1. Piękna ta plaża :) piasek ma bardzo charakterystyczny kolor. Czyli wracacie na stałe do Polski? :) będziemy musiały zorganizować jakieś spotkanie, jeżeli będziesz mieszkać na Śląsku!

  ReplyDelete
 2. Zdjęcia robią wrażenie! Super:)

  http://diamontsfashion.blogspot.com/

  ReplyDelete
 3. Beautiful beach :)

  http://checkinonline.blogspot.pt/

  ReplyDelete
 4. The beach looks nice!


  http://www.thequinoxfashion.com/

  ReplyDelete
 5. ta plaża jest niesamowita:O

  ReplyDelete
 6. What an exquisite beach - it looks so pure and lovely!

  xx

  ReplyDelete
 7. Very lovely! I like this so much,

  ** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  BEAUTYEDITER.COM
  INSTAGRAM @BEAUTYEDITER

  ReplyDelete
 8. Po zobaczeniu pierwszego zdjęcia na chwilę wstrzymałam oddech! Coś cudownego! Dziękuję, że dzielisz się z nami takimi widokami :)

  ReplyDelete
 9. You're looking good.
  And, oh, how I miss the beach.

  ReplyDelete

Post a comment