Wednesday, July 20, 2016

CORNER TREE CAFE ABERDEEN


Hej wszystkim! W końcu środa - taki mały piątek :) Po pierwsze - odliczam już do weekendu. W sobotę planujemy z moim chłopakiem wybrać się na kolejną szkocką wycieczkę i już nie mogę się doczekać! Po drugie - odliczam do sierpnia, ponieważ mamy wtedy dwutygodniowy urlop i zamierzamy wtedy na maxa odpocząć. A po trzecie - odliczam do września. Wtedy odwiedzają nas moja mama z siostrą. Strasznie się cieszę i już zastanawiam się jak spędzimy czas ;) Powiem Wam, że fajnie jest tak na coś czekać i odliczać dni, przynajmniej coś się dzieje! ;)
Dzisiaj publikuję kolejny post z kategorii "coffee shops". Postanowiłam wzbogacić bloga o takie posty, w których będę dzielić się z Wami mega klimatycznymi kawiarniami, gdzie można napić się pysznej kawy. Jesteście za? :) Dzisiaj zapraszam Was do Corner Tree Cafe. Spójrzcie na to pomysłowe menu i genialne gadżety! Zdecydowanie miejsce warte polecenia.

10 comments:

 1. Adorable place and your outfit is very cute :)

  ReplyDelete
 2. Całkiem przyjemnie ;) kawka wygląda smakowicie ;)
  Ps. Mogę prosić o kliknięcie linki ? http://zlota-orchidea.blogspot.com/2016/07/trzecie-zamowienie-z-dresslink-recenzja.html Bardzo mi pomożesz. Buziaki ;*

  ReplyDelete
 3. Niech ten czas tak nie pędzi. Ty czekasz na sierpień, ja chcę, żeby był jak najdalej.

  ReplyDelete
 4. mają tam piękne drewniane stoliki

  ReplyDelete
 5. Piękne miejsca! Bardzo podoba mi się wystrój. ;)

  Mój blog - KLIK

  ReplyDelete
 6. Całkiem przyjemne miejsce. Podoba mi się bar. I to menu też bardzo fajne.

  ReplyDelete
 7. Miejsce klimatyczne. Z pewnością przyjemnie piło się w nim kawę :)

  ReplyDelete

Post a comment