Thursday, April 5, 2018

BARCELONA DAY 1: PARK GÜELL & WINDOW VIEW


Hej kochani! Czas zacząć kolejną serię podróżniczych postów - tym razem z Barcelony! To miasto w Hiszpanii marzyło mi się już długi czas, ale jak dobrze wiemy marzenia trzeba realizować. Gdy jesienią znalazłam tanie loty, a następnie 20% obniżkę na Wizzair, postanowiliśmy z moim chłopakiem polecieć po raz kolejny do Hiszpanii. Nie wiedziałam czego spodziewać się po Barcelonie, ale czułam, że mi się tam spodoba. Barcelona zaskoczyła mnie swoją wielkością, ogromną ilością ludzi i... zimnym pokojem w naszym hostelu. Było parę minusów, jak i plusów tego wyjazdu o czym na pewno napiszę! ;)
Pierwszego dnia wybraliśmy się do Parku Güell. Jest to fajne miejsce na spacery, a byłoby idealnie, gdyby ludzi nie było aż tyle. Wszyscy robią zdjęcia, przepychają się, jest mnóstwo turystów indywidualnych i wycieczek. Co jakiś czas widać latające zielone papużki, a palmy nadają fajnego letniego klimatu. Miejsce warte odwiedzenia!

2 comments:

  1. Jak pięknie, musze się w końcu wybrać do Barcelony. Tanie bilety Wizzair i temperatura przekonują mnie jeszcze bardziej :)

    ReplyDelete

Post a comment