Tuesday, January 12, 2016

FAUX FUR HAT

TK Maxx Coat l C&A Hat l Primark Scarf l Primark Bag l Bershka Sweater l Bershka Shirt l H&M Skirt l Primark Gloves l No Name Boots

Hej, co u Was dobrego? Ja wczoraj przeżywałam drastyczny spadek motywacji, ale na szczęście ogarnęłam się w porę i zrobiłam wieczorny trening. Poza tym zrobiłam mały bilans jeśli chodzi o mój progres, a mianowicie zrobiłam nowe zdjęcia sylwetki oraz się zmierzyłam. Porównałam dane do tych sprzed trzech miesięcy i przyznam, że progres jest. Pamiętajcie, nie ważne, że dzieje się to powoli - ważne, że działacie, staracie się i dążycie do lepszej wersji siebie. Ta droga niestety wymaga czasu, ale czas i tak upłynie... Dlatego nie warto marnować ani chwili, do lata kilka miesięcy! ;)
Na zdjęciach widzicie mój ulubiony ostatnio płaszcz, czapkę i sweter. Ubierając się rano do pracy stawiam na funkcję grzewczą i ładny wygląd. Przyznam, że taki klasyczny płaszcz nigdy nie zawodzi, a futrzana czapa skutecznie chroni przed szkockim wiatrem.

photos: K.

14 comments:

 1. Wyglądasz rewelacyjnie. Płaszczyk bardzo elegancki, a do tego ta czapka - z nią z pewnością żaden szkocki wiatr Ci nie straszny :)

  ReplyDelete
 2. Fabulous look!
  Love the hat!

  xoxox,
  CC

  ReplyDelete
 3. Piękna stylizacja!
  Ja mam od wczoraj straszny zjazd formy, ale pomału się ogarniam i mam nadzieję, że już jutro wrócę na właściwe tory ;)

  ReplyDelete
 4. Czapa taka pocieszna, ale na pewno ciepła :)

  ReplyDelete
 5. Ooh, this hat looks adorable on you - not to mention warm and cozy!

  xx

  ReplyDelete
 6. Cute hat! although I think cuter without it...
  http://sepatuholig.blogspot.com
  instagram.com/grace_njio

  ReplyDelete
 7. So cute ! This hat is perfect on you and I really love your coat. Kisses :)

  ReplyDelete

Post a comment