Wednesday, January 6, 2016

POSTANOWIENIA NOWOROCZNE #LEPSZAJA


Styczeń w toku, więc czas na post na temat moich noworocznych postanowień. Z kubkiem pysznego cappucino w ręce spisałam listę postanowień, celów i marzeń na przyszłość. Z rozpoczęciem nowego roku mam głowę pełną pomysłów, a mój umysł po świątecznym wolnym patrzy na wszystko świeżym spojrzeniem. Bardzo chciałabym się rozwijać oraz zmieniać swoje życie na lepsze. Chcę opuścić swoją strefę komfortu i zaryzykować. Zacząć się w czymś spełniać, nie zamykać się w schemacie praca-dom. Nowe wyzwania to również strach przed tym, co będzie... Czas zdjąć skórę tchórza z siebie i pokazać waleczne oblicze. Mam nadzieję, że rok 2016 przyniesie zmiany i pokaże, że jak się czegoś bardzo chce, to można osiągnąć wiele!

1. Dalej pragnę się zdrowo odżywiać i gdy najdzie mnie ochota na słodkie zacznę szukać zdrowszych zamienników. Będę sama piec zdrowe ciasta, np. fasolowe brownie czy chlebek bananowy.
2. Skupię się bardziej na blogu i zacznę się rozwijać na innych portalach. Mam na myśli instagram czy fanpage na facebooku.
3. Podszkolę się w języku angielskim. Jestem leniwa i bardzo mi się nie chce siedzieć w książkach, ale znajomość angielskiego w moim obecnym życiu jest bardzo potrzebna. 
4. Postaram się mniej narzekać, zacznę doceniać każdą chwilę i w każdej sytuacji będę szukać pozytywów.
5. Postaram się częściej myśleć pozytywnie oraz nie wkurzać się na pogodę, ponieważ nie mam na nią wpływu.
6. Skupię się na tym, aby czas spędzony w Aberdeen minął w spokoju psychicznym. Zdecydowanie potrzebuję mniej denerwowania się i stresu, a więcej uśmiechu.
7. Wraz z polepszeniem się pogody w Aberdeen, czyli wiosną planuję razem z moim chłopakiem wrócić do biegania.
8. Pragnę się rozwijać jeśli chodzi o trening siłowy oraz tym samym motywować innych. Każdego dnia postaram się dążyć do lepszej wersji siebie.
9. Będę bardziej wierzyć w siebie i przestanę porównywać się do innych.
10. Nauczę się cierpliwości.


photos: me & K.

12 comments:

 1. Ja się jeszcze nie zastanawiałam dokładnie nad postnowieniami ale na pewno też chcę zadbać o siebie ;) pozdrawiam i zyczę powodzenia ;*

  ReplyDelete
 2. Życzę wytrwania w postanowieniach! Trzymam kciuki! :)

  ReplyDelete
 3. Powodzenia i wytrwałości.! :*

  ReplyDelete
 4. ja nic nowego nie planuję z racji "nowego roku" to jaki jest czas na kolejne postanowienia dla mnie nie ma znaczenia :)

  ReplyDelete
 5. Świetne cele! Mam nadzieję, że każdy będziesz mogła "odptaszkować" do końca roku ;)
  Trzymam kciuki!

  ReplyDelete
 6. dobre, rozsądne postanowienia, trzymam kciuki żeby udało się wszystkie zrealizować:)

  ReplyDelete
 7. mogłabym to wszystko przepisać do siebie ;) Powodzenia!

  ReplyDelete
 8. Też chciałabym coś zrobić ze sobą, ale jakoś tak nigdy mi to nie idzie! :D

  ReplyDelete

Post a comment