Saturday, April 9, 2016

HYMN FOR THE WEEKEND


Witajcie czytelnicy! :) Jak Wasz weekend? Ja się swoim chwalić nie będę, bo nie ma czym. Szkocka pogoda znowu dokucza i demotywuje... Co tu robić jak pada deszcz? Poza tym póki co jesteśmy uziemieni w mieszkaniu, ponieważ z niecierpliwością oczekujemy gościa, który zerknie na nasz mega wolny internet. Ostatnio zamula niesamowicie :P Jak dobrze, że we czwartek zrobiliśmy nowe zdjęcia na bloga! Skończyłam wtedy pracę o 12:00 i miałam sporo czasu na odpoczynek, spacer po mieście i kawę z moim chłopakiem. Ale przyznam Wam szczerze, że od zmiany czasu na letni mam problem z porannym wstawaniem. Za oknem jest ciemno, a mi się wydaje, że jest środek nocy. Natomiast wieczorami strasznie szybko robię się śpiąca - tak się nie da żyć! :D Wy też tak macie?!
A tak poza tym jak podobają Wam się najnowsze zdjęcia? Wybaczcie za moją grzywkę, którą ostatnio podcinałam i teraz się nie chce układać. Ach ta złośliwość!

kurtka - stradivarius
bluzka - h&m
spodnie - tk maxx
torebka - primark
buty - adidas superstar
pasek - h&m

8 comments:

 1. Świetne sąte kurtki bardzo mi się podobają ;)
  stylizacja na plus ;)

  ReplyDelete
 2. Loving your outfit - the bomber and bag are perfection!

  xx

  ReplyDelete
 3. We Wrocławiu dzisiaj też deszczowo, ponuro i leniwie. Nie ma nic gorszego niż deszczowy weekend!

  ReplyDelete
 4. Beautiful! Your hair is so long and lovely!

  xoxox,
  CC

  ReplyDelete
 5. Perfect shoes and bag. I really love your outfit :)

  ReplyDelete
 6. Ja na szczęście nie odczułam jakoś boleśnie zmiany czasu. U mnie początek weekendu na bogato, bo zaczęłam imprezą, ale dzisiaj błogosławię tę ponurą pogodą, bo cały dzień spędzam nad projektem. Zdjęcia jak zawsze cudne :*

  ReplyDelete
 7. Very nice look , these very pretty ! Happy Sunday!

  ReplyDelete

Post a comment