Wednesday, June 29, 2016

GLENFINNAN STATION & DINING CARDzień dobry wszystkim! Czas na trzecią i ostatnią porcję zdjęć z ostatniej wycieczki do Glenfinnan. Odwiedziliśmy m.in. stację kolejową, gdzie kupiliśmy pamiątkowy magnes na lodówkę, wybraliśmy się do małego muzeum oraz napiliśmy się kawy w starym wagonie kolejowym. Pogoda była idealna, a krajobrazy zapierające dech w piersiach. Przechodziliśmy mnóstwo kilometrów, by móc jak najwięcej zobaczyć oraz poczuć otaczające nas piękno natury. Z wycieczki wróciliśmy ze spalonymi nosami, a ja dodatkowo opaliłam sobie dekolt (z ramiączkami) i ramiona do czerwoności :D Poza tym złapały nas lekkie zakwasy i odpuściliśmy sobie tradycyjny niedzielny bieg na czczo. Wypad zaliczam do udanych i nie mogę się doczekać kolejnej naszej małej podróży ;)


9 comments:

 1. Też tam byłam, wagon uratował nas przed kompletnym przemoknięciem w czasie wyprawy rowerowej :) Okolice piękne, zwłaszcza wiadukt kolejowy z Harry'ego Pottera.

  ReplyDelete
 2. Widzę, że lato dało się Wam we znaki :D Brakuje mi już słów by opisać Twoje zdjęcia. To z budką telefoniczną nadaje się na tryptyk :)

  ReplyDelete
 3. Przepięknie! Idealne miejsce do plenerowych sesji :)

  Pozdrawiam i zapraszam w wolnej chwili,
  VANILLAMADNESS.com

  ReplyDelete
 4. I like! Thank you for sharing.

  ** Join Love, Beauty Bloggers on facebook. A place for beauty and fashion bloggers from all over the world to promote their latest posts!


  BEAUTYEDITER.COM
  INSTAGRAM @BEAUTYEDITER

  ReplyDelete
 5. Uwielbiam oglądać Twoje zdjęcia!
  Nienawidzę zakwasów, wiem coś o tym....

  ReplyDelete
 6. jestem pod wrażeniem tych krajobrazów. Są wprost przepiękne. widać, że Anglicy dbają o swoją przestrzeń. Podoba mi się również budynek tej stacji. Pozostawili wiele rzeczy nietkniętych i wygląda jak z zeszłej epoki. Przepiękny!

  ReplyDelete
 7. very nice!


  http://www.thequinoxfashion.com/

  ReplyDelete
 8. Niesamowite miejsce, przepiękne widoki! :)
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie :*

  ReplyDelete

Post a comment